Boty Steel - Reklamce

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží je možné vrátit až do 30 dnú po obdržení zásilky. Jestli se Vám zboží nelíbí, nesedí Vám nebo máte jíný dúvod na jeho vrácení, prosím vyplňte následujíci online formulář. Zboží je možné vrátit výhradne nepoužité a v kompletne púvodním balení s fakturou od naší společnosti. Zboží je možné skoušet pouze v domácím prostředí. Jakékoliv známky použití či nekompletní balení múže být dúvodem zamítnutí vrácení zboží. Po obdržení formuláře Vás budeme kontaktovat. Zboži bude vyzdvihnuto na naše náklady kuriérem na domluvené adrese. V prípade dodržení výšše uvedených podmínek Vám bude Vaše úhrada vrácená na bankový účet, kreditní kartu nebo účet PayPal do 14 dnú po kontrole zboží v našem centrálním skladu.

 

Formulář vytiskněte a dejte do krabice

 

FORMULÁŘ - VRÁCENÍ ZBOŽÍ - www.steel-obuv.cz 

Kontrolný kód

i

REKLAMACE

Záruční lhúta na obuv Steel je 24 měsícú. Záruční doba a životnost zboží jsou různé pojmy. Životnost zboží je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním používání může být životnost kratší než záruční doba. Např. při intenzivním užívání se i podešev obvyklé kvality opotřebuje rychleji než při občasném použití - životnost podešve a tím i obuvi je tedy v tomto případě kratší než záruční doba. Také nedostatečná údržba nebo používání obuvi k nevhodnému účelu podstatně zkracuje její životnost.

Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu ihned, jakmile se vada projeví. Případné prodlení při pokračujícím užívání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem k odmítnutí reklamace. V případe, že objevíte výrobnou chybu v záruční době, poprosíme o zaslaní fotografie defektu ve formuláři nebo na email: steel@steel-boots.com. Jesli je výrobní chyba evidentní, vyzdvihneme reklamované boty na naše náklady kuriérem a ušetříme Vám náklady i čas. Pro rychlé a adresné řešení vaší reklamace je potřebné vyplnit následující reklamačný online formulár. Po vyplňení formuláru Vás budeme kontaktovat a osobne reklamci řešit.

 

Formulář vytiskněte a dejte do krabice

 

FORMULÁŘ - REKLAMACE - www.obuv-steel.cz 

 

Kontrolný kód

i

Steel Shoes&Boots 2020 všechna práva vyhrazena

odkaz

odkaz

odkaz

Předvolba soukromí
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobních údajů

Ukázat podrobnosti

Prihlásenie